Otsime vabatahtlikke!

Iga paari aasta tagant saab eestlaste suur pere kokku laulu- ja tantsupeol. Nii ka sel suvel, kui 30. juunist kuni 2. juulini toimub Tallinnas XIII noorte laulu- ja tantsupidu „Püha on maa“. Eriliseks muudavad iga meie suurpeo loomulikult uus repertuaar ja värsked kunstilised ideed ning samuti jagatud väärtused, mis meid suure perena ühte seovad.

Üheks väga oluliseks väärtuseks on meile loodus ja keskkond. XIII noorte laulu- ja tantsupeol pingutame kõvasti, et pidu saaks peetud võimalikulti keskkonnasõbralikult. Näiteks vahetame kõik siiani kasutusel olnud ühekordsed nõud korduskasutatavate nõude vastu välja, palume kõigil peolistel oma veepudel ühes võtta ning sorteerime paratamatult tekkivaid jäätmeid liigiti.

Kui oled täisealine, sinu süda tuksub loodusega ühes rütmis ning soovid etenduste ja kontsertide ajal inimesi oma teadmistega aitama ja suunama, siis ootame sind XIII noorte laulu- ja tantsupeo meeskonda rohesaadikuks! 

Samuti vajame peole appi vabatahtlikke, kes aitavad meid lisaks keskkonnateemadele mitmetes teistes valdkondades, näiteks tegutsevad nii toitlustustelkides, kooride ja tantsijate suunamisel kui ka rahvamuusikapeo juures.

Loomulikult ootab kõiki vabatahtlikke ja rohesaadikuid motivatsioonipakett, kus on:

  • Võimalus nautida tantsu- ja laulupeo etendusi
  • Lõunasöök peo ajal
  • Meeskonna tiimisärk
  • Väike kingitus 

Vabatahtliku rollis annad sa oma panuse noorte laulu- ja tantsupeo õnnestumisse koos teiste särasilmsete vabatahtlikega, oled osa toetavast ja rõõmsameelsest tiimist, kus saad arendada oskusi ja omandada väärtuslikku kogemust ning hoiad au sees eestlastele südamelähedast laulu- ja tantsupeo traditsiooni. Lisainfot töö sisu kohta leiad ka ankeedist 👇.

Täida ankeet siin!

Küsi lisa:

Vabatahtlikud: tiimi pealik  Sirli Spelman, [email protected]

Rohesaadikud: tiimi pealik Krista Kupits, [email protected]