KUTSE: Tule kohtuma XIII noorte tantsupeo ettevalmistajatega

Hea ajakirjanik!

Oled oodatud kohtuma tantsupeo „Sillad“ pealavastaja Agne Kurrikoff-Hermani ning teiste liigijuhtide ja lavastajatega. Pressikohtumine toimub homme, 29. juunil kl 12.20 Kalevi keskstaadioni läänetribüünil (Staadioni 3).

Pressikohtumisel annab tantsupeo „Sillad“ pealavpastaja Agne Kurrikoff-Herman ülevaate, kuidas peoks valmis ollakse, kuidas on proovid edenenud ning mis tunnetega suursündmusele vastu minnakse. Lisaks tutvustame ka teisi noorte tantsupeo liigijuhte, kes räägivad, kuidas on nende liigil proovid ja ettevalmistused kulgenud.

Pressikohtumisel saate soovi korral vestelda või näiteks peoaegseid ja -järgseid intervjuusid kokku leppida lisaks tantsupeo pealavastaja Agne Kurrikoff-Hermanile ka võimlejate juhtide Kadri Juki ja Kersti Kulliga, 5.–6. klassi segarühmade juhtide Ingrid Jasmini ja Karel Vähiga ning 1.–2. klassi segarühmade juhtide Liina Eero ja Kristi Aitsamiga, kes on meeleldi nõus vastama teie küsimustele. Soovi korral saab jäädvustada ka proove harjutusväljakutel ning intervjueerida tantsijaid.

Küsida üle, kas on võimalus jääda proove vaatama ja tantsulisi intervjueerida.

Oma tulekust palume teada anda neljapäeva hommikuks kella 10.00-ks vastates sellele kirjale või helistades telefonil 5355 2519.

Lisainfo:

Sten Weidebaum

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

teabejuht

tel: 5 236 239

e-post: [email protected]