Laulu- ja tantsupeo osalised saavad Tallinnas rongiga tasuta sõita

Noorte laulu- ja tantsupeo „Püha on maa“ esinejad saavad käepaela alusel peonädalal Tallinna piires Elroni rongidega tasuta sõita.  

„Tallinnas toimuvate suuremahuliste teetööde tõttu tekkivate ummikute vältimiseks on paljude noorte laulu- ja tantsupeo esinejate jaoks peonädalal kõige mugavam ja kiirem liigelda Elroni rongidega,“ ütles Elroni müügijuht Ronnie Kongo. „Ühine rongisõit on kuulunud alati laulupidudel käimise juurde.“  

Tasuta sõidu õigus Elroni reisirongides on üksnes noorte laulu- ja tantsupeo „Püha on maa“ esinejatel Laulu- ja Tantsupeo SA poolt välja antud käepaelte alusel perioodil 27. juuni kuni 2. juuli.  

Tasuta transport noorte laulu- ja tantsupeol esinejatele Tallinna piires hõlmab järgmisi peatuste vahemikke: 

  • Tallinn – Laagri 
  • Tallinn – Valdeku 
  • Tallinn – Vesse 

Elroni tsoonikaardi leiab SIIT.  

XIII noorte laulu- ja tantsupidu „Püha on maa“ toimub 30. juunist kuni 2. juulini Tallinnas. Kokku osaleb peol üle 30 000 koorilaulja, tantsija, orkestrandi ja võimleja.  

Elroni sõiduplaanid leiab www.elron.ee 

Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2022. aastal tehti Elroni rongidega 7,1 miljonit reisi.  

Teate edastas:

Kristo Mäe

AS Eesti Liinirongid
Kommunikatsioonijuht
mob +372 5310 0300
e-post: [email protected]
aadress: Vabaduse pst 176 Tallinn 10917
http://www.elron.ee