LISAINFO! Kutse: XIII noorte laulu- ja tantsupeo nädala pressikonverents

Tänasest algab XIII noorte laulu- ja tantsupeo nädal. Oled oodatud osalema laulu- ja tantsupeo pressikonverentsil, mis toimub homme, 27. juunil kl 12.00 Euroopa Hotellis (Paadi 5).

Pressikonverentsil annavad XIII noorte laulu- ja tantsupeo kunstilised üldjuhid ülevaate, kuidas peoks valmis ollakse ja mis tunnetega suursündmusele vastu minnakse. Lisaks tutvustame korraldusliku poole pealt, mis on tehtud ja mida tähelepanu all hoida, et noortepidu saaks sujuvalt ja turvaliselt toimuda.

Pressikonverentsil saavad sõna Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA juhataja Margus Toomla, XIII noorte laulupeo kunstiline juht Pärt Uusberg, tantsupeo pealavastaja Agne Kurrikoff-Herman ja rahvamuusika peo üldjuht Juhan Uppin.

Peonädala korraldusliku info jagamiseks on kohal Tallinna abilinnapea Vladimir Svet, Politsei- ja Piirivalveametist Roger Kumm, Päästeametist Ants Aguraiuja, liikluskorralduse juht Janno Pilt, turvateenuse järelvalve juht Einar Lillo, meditsiini valdkonna juht Erik Velleramm, rongkäigu korraldusjuht Ivar Kaldam, Pandipakendist Kaupo Karba ja väljaku toitlustuse eest vastutav Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

Samuti on kohal koolide toitlustuse, jäätmekorralduse, ligipääsetavuse ja teiste toimkondade esindajad, et vastata teil tekkivatele küsimustele.

Oma tulekust palume teada anda vastates sellele kirjale või helistades telefonil 5355 2519.

Soojade tervitustega,

Sten Weidebaum
[email protected]
tel: (+372) 5 236 239