Huvi laulu- ja tantsupeo piletite vastu püsib kõrgem kui kunagi varem

Huvi XIII noorte laulu- ja tantsupeo „Püha on maa“ piletite vastu on kõrgem kui varasematel aastatel ja publikukohad mõnele tantsupeo etendusele hakkavad otsa lõppema. Ka laulupeo pileteid ostetakse hoogsalt, mistõttu tasub pääse soetada aegsasti juba eelmüügist.

Piletimüük XIII noorte laulu- ja tantsupeole „Püha on maa“ viitab, et huvilistel, kes kaaluvad peole minekut, tasub pilet soetada aegsasti eelmüügist. „Laulu- ja tantsupeo piletimüügi numbrid on varasemate aastate sama ajaga võrreldes märksa kõrgemad ja praeguseks hakkavad publikukohad mõnele tantsupeo etendusele juba otsa lõppema. Ka laulupeo piletite müük püsib piletimüügi edetabeli tipus,“ ütles Piletilevi müügijuht Hanna Jõgis.

Piletilevi andmetel on igale tantsupeo etendusele alles keskmiselt vaid 200 piletit. Rohkem on pileteid saadaval tantsupeo peaproovile, kuhu on veel üle 2000 pileti. Laulupeo nummerdatud istekohtadega pingisektorisse on pileteid veel alles vähem kui 170. Üldalale on hetkel veel saadaval ligikaudu 16 000 piletit.

Näha on, et igatsus laulu- ja tantsupeol valitseva ühtsustunde järgi on väga suur. Hetkel on suurem osa piletitest omaniku leidnud ning seetõttu ei saa välistada, et ka sellel korral laulupeo päeval piletid otsa saavad. „Seega palume tõepoolest kõigil, kes plaanivad laulupeole tulla, soovitud piletid juba täna endale hankida,“ ütles Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse teabejuht Sten Weidebaum.

Eelmüügist piletite soetamisel on pääsme tagamisele lisaks eeliseks seegi, et aitab vältida pikka kassajärjekorras seismist peopäeval. Tantsupeo peaproovi pileteid on samuti müügil ning seal on piletite hinnad saadaval poole võrra soodsamalt.

Selle suve suursündmuse, XIII noorte laulu- ja tantsupeo „Püha on maa“, piletid on eelmüügis saadaval nii Piletilevi kui ka laulu- ja tantsupeo kodulehelt ning kõikidest Piletilevi müügipunktidest üle Eesti.

Laulu- ja tantsupeo nädala sündmuste ajakava:

30.06 kell 15.00–17.00
Tantsupeo peaproov-etendus „Sillad“ Kalevi Keskstaadionil

30.06 kell 19.00–21.00
Tantsupeo esimene etendus „Sillad“ Kalevi Keskstaadionil

01.07 kell 12.00–15.00
Rahvamuusikapeo kontsert Tallinna Vabaduse väljakul (tasuta)

01.07 kell 15.00–17.00
Tantsupeo teine etendus „Sillad“ Kalevi Keskstaadionil

01.07 kell 19.00–21.00
Tantsupeo kolmas etendus „Sillad“ Kalevi Keskstaadionil

02.07 kell 9.30–14.00
Kõigi osalejate pidulik rongkäik Tallinna kesklinnast lauluväljakule

02.07 kell 14.00–21.00
Laulupidu Tallinna lauluväljakul

Lisainfo:

Sten Weidebaum
Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA
teabejuht
tel: 5 236 239
e-post: [email protected]