Kollektiivide 2018/2019 hooaja tegevustoetuste taotlusvoor on avatud

Laulu- ja tantsupeol osalevate kollektiivide toetusprogrammi raames on 8.- 24. oktoober 2018 avatud kollektiivide tegevustoetuste taotlusvoor hooajaks 2017/2018.
Kollektiivide esindajatel on võimalik täita taotlusi laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris aadressil http://register.laulupidu.ee.
Kollektiivid saavad toetust taotleda väljunditoetuse ning otsetoetusena.

Täiskasvanute kollektiividel on 2018/2019. hooajal programmist toetuse taotlemise oluliseks eelduseks regstreerumine 2019. aasta XXVII laulu- ja XX tantsupeole “Minu arm”; aktiivne tegutsemine viimasel hooajal (2017-18); samuti kõigi varasemate laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riiklikust toetusprogrammiga seotud lepinguliste kohustuste korrektne täitmine.

Laste- ja noortekollektiividel on eelduseks osalemine XII noorte laulu- ja tantsupeol või peo eelproovides; samuti kõigi varasemate laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riiklikust toetusprogrammiga seotud lepinguliste kohustuste korrektne täitmine.

Toetuse kogumaht ühele kollektiivile on 300 eurot ning taotleja saab seda kasutada nii sihtotstarbelise rahalise otsetoetusena kui ka väljunditoetuse loendist pakutavate erinevate väljundite rahastamiseks.

Toetuse taotlemiseks tuleb kollektiivi esindajal täita ajavahemikul 8.-24. oktoober 2018 kõigile nõuetele vastav taotlus laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris (http://register.laulupidu.ee). Taotluste esitamine lõpeb 24. oktoobril kl 23.59. Hilinenud taotlusi ei menetleta.

2018/2019. hooaja tegevustoetuse programmi täpsemad tingimused leiate siit.

Eesti Kooriühingu poolt pakutavate väljunditega on võimalik tutvuda siin.

Tegevustoetus on Laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide riikliku toetusprogrammi (LTP TP) alaprogramm, mida rahastatakse Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA (ELT SA) kaudu. Programmi eesmärk on toetada laulu- ja tantsupeo protsessis osalevate kollektiivide ja nende juhtide tegevust ning valdkonna arengut.

ELT SA volitab lepingu alusel tegevustoetuste taotlusi menetlema valdkonna arengut tagavad ühingud Eesti Kooriühingu ning Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi, kes moodustavad taotluste menetlemiseks toetusprogrammi ekspertkomisjonid.

Lisainformatsioon:

Eesti Kooriühing
programmitoimetaja
Aiki Koolmeister
[email protected]
telefon 627 4456

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts
programmitoimetaja
Elsa Vapper
[email protected]
telefon 601 5641

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA
programmitoimetaja
Vaike Rajaste
[email protected]
telefon: 627 3120