Laulu- ja tantsupeo kingipood avatud!

Nüüd on avatud XXVII laulu- ja XX tantsupeo kingipood aadressil pood.laulupidu.ee, kust leiad särke, märke, kleepse, kotte, mütse ning palju muud ilusat ja tarvilikku. Laulu- ja tantsupeo e-poest leiad lisaks ka esitlustarvikuid, nagu bännereid, lippe ja palju muud. Kingivalik täieneb pidevalt, igal nädalal lisandub uusi toredaid kingiideid.

Juubelipeo T-särgid on toodetud koostöös Reet Ausiga ja ausa kaubanduse tavasid arvestades, stiilsed, mõnusad, kvaliteetsed ja mugavad.

XXVII laulu- ja XX tantsupeo juhtmõte on “Minu arm”. Kui hoolid ja teed midagi armastusega, rõõmustab tulemus nii iseend kui ka teisi. Oleme nendest juhtmõtetest lähtudes valinud ka juubelipeo meened, et näidata, kuidas me hoolime loodusest, oma inimestest ja Eestimaast. Iga meene ostuga toetad laulu- ja tantsupeo liikumist.

Avamise puhul ka eripakkumine – kasuta tellimisel salasõna LAULUPIDU20 ja saad kõik kingipoe meened 20% soodsamalt. Salasõna kehtib kuni 01.12.2018 kõikidele toodetele.

Laulu-ja tantsupeo kingipoe klienditeenindus töötab E-R 9-17, Pärnu mnt 146, Tallinn  tel. +372 555 10994, email: [email protected]

Külasta poodi