MUUDATUS TANTSUPEO PROOVIGRAAFIKUS

Tantsupeo kunstiline toimkond kogunes oma tavapärasele õhtusele nõupidamisele ja analüüsinud päeva tõdes, et tantsijad-võimlejad on oma töös olnud väga tublid ning jõudnud lõpptulemusele lähedale.

Möödunud päev oli väga kuum ning tänaseks lubab ilmaprognoos veelgi palavamat ilma.

Seetõttu otsustas kunstiline toimkond, et väiksemad tantsijad on etenduseks valmis ning ei osale hommikuks kavandatud läbimängus. Suurematega on vajalik veel mõned üleminekud täpsustada ja ettevalmistused lõpule viia, kuid proov on lühem. Nii saavad kõik veidikene vajalikku puhkust enne peaproov-etendust ja homset esimest etendust.

Palume, et 1.–9. klassi segarühmade, neiduderühmade, pererühmade tantsijad ja väikesed võimlejad tuleksid kohale homme Kalevi staadionile peaproov-etenduse ajaks (palume väljakul etenduseks valmis olla kell 14.30). Peaproov-etenduse algus on kell 15.00.

C-noorterühmade tantsijaid ja suuri võimlejaid ootame siiski proovi kell 11.30, et montaaž lõpule viia. Suurtel võimlejatel palume proovi kaasa võtta „Sildumise“ kava kostüüm ja vahendid.

C-noorterühmade proov ei ole rahvarõivastes. Kell 15.00 algav peaproov-etendus on täiskostüümides ja rahvarõivastes.

Söögiajad ja -kohad kehtivad nagu varem kokku lepitud ja teie ajatabelites kirjas.

Reedel palume lastele kaasa pakkida täidetud veepudelid ning peakatted, suunata neid võimalusel päikese eest varju otsima ning kindlasti korralikult toituda. Juhendajad – palume jälgida hoolega, et lapsed ka piisavalt vett tarbiksid!

Laupäeval, mil ilm tõotab kiskuda vihmaseks, palume lastele kindlasti kaasa pakkida läbipaistvad vihmakeebid ja vajadusel vahetusriided, et nad ei külmetaks.

Tänulikult tervitades

XIII noorte tantsupeo etenduse „Sillad“ kunstiline toimkond