PRESSIINFO laulu- ja tantsupeo tegevused 28.–29. juuni

Hea meediaesindaja!

Saadame ülevaate XIII noorte laulu- ja tantsupeo tegevustest täna ja homme. Kui mõni allpool olevatest sündmustest pakub huvi, ootame ühendust võtma ja kajastamise soovist teada andma. Juhime tähelepanu, et akrediteering tagab sissepääsu peo ajal, kuid proovide vaatamiseks ja kõikide intervjuude tegemiseks on vaja eelnevalt pressiteenistusega kokku leppida. Ligipääs peopaikadesse on piiratud, kuid oleme valmis teid ligipääsude osas igati aitama.

Laulu- ja tantsupeo nädalal on teile küsimuste ja päringutega pöördumiseks avatud telefon 5355 2519.

Pressistaap hotellis Hestia Hotel Europa (Paadi 5, Tallinn) on avatud kell 9.00–19.00.

NB! 2. juulil asub pressikeskus lauluväljaku lähistel hotellis Oru Hub Hotel (Narva mnt 120). Selleks ajaks alles jäänud akrediteerimistunnused väljastame sealt.

Heade soovidega

XIII noorte laulu- ja tantsupeo pressiteenistus
e-post: [email protected]
telefon: 5355 2519

28. juuni, kolmapäev

Kell 16.00 kogunevad Kalevi staadionile tantsupeo saatemuusika ansamblid ja solistid Duo ja Ruut, RÜÜT, Mari Kalkun, Supernova jt. Soovi korral intervjuuvõimalus muusikutega. Palume anda huvist teada, et saaksime aidata kohtumist korraldada.

Kell 19.30–21.00 saab külastada Tartu tantsurühmade ööbimispaika Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis. See on võimalus näha kaugemalt saabunud noortepeoliste elu-olu pärast proovipäeva, minna kaasa nende õhtusöögile koolimajas, teha intervjuusid nii noorte endi kui soovi korral juhendajate ja koolisöökla personaliga.

Kell 19.00 algab tantsupeo muusikute heliproov Kalevi staadionil. Kajastamise huvist palume teada anda hiljemalt 28. juuni hommikul telefonil 5355 2519 või e-posti aadressil [email protected].

29. juuni, neljapäev

Kell 11.00 pressiüritus laulupeo ettevalmistustest Tallinna Lauluväljakul.

Kohal on lauluväljaku korraldusjuht Priit Mikk, laulupeo helindaja Rainer Koik (Eventech), laulupeo jäätmekorralduse koordinaator Elike Saviorg, kaubandusala juht Priit Järve ja laulupeo liikumisjuht Margus Luur. Kajastamise huvist palume teada anda hiljemalt 29. juuni hommikul kella 10-ks telefonil 5355 2519 või e-posti aadressil [email protected].

Kell 12.20 Noorte tantsupeo „Sillad“ pealavastaja Agne Kurrikoff-Hermani ja tema kunstilise toimkonna pressikohtumine Kalevi staadioni läänetribüünil. Agnega koos ootavad teie küsimusi liigijuhid-tantsude lavastajad, kes üheskoos saavad kokku võtta prooviperioodi ja rääkida valmisolekust juba järgmisel päeval toimuvaks tantsupeoks. Kõigil pressikohtumisest huvitatud meediaväljaannetele palume pressiteenistusse sellest kindlasti teada anda.

Samal ajal toimuvad Kalevi staadionil läbimängud, kohal on ka kirjeldustõlgid, kellega saab teha intervjuusid. Soovist tutvuda kirjeldustõlkide tööga palume anda teada telefonil 5355 2519 või e-posti aadressil [email protected].