Soovitame XIII noorte laulu- ja tantsupeo etendustele ja kontsertidele saabuda ajavaruga

Juba homme saab alguse XIII noorte laulu- ja tantsupidu. Kuna nii tantsupeo etendustele, aga ka pühapäeval toimuvale laulupeo etendustele on oodata palju pealtvaatajaid, siis palume kõigil saabuda peopaika ajalise varuga.

Juba homme saab alguse XIII noorte laulu- ja tantsupidu, kui kell 15.00 algab noorte tantsupeo „Sillad“ peaproov-etendus Kalevi keskstaadionil ning õhtul kell 19.00 noorte tantsupeo „Sillad“ esimene etendus. Kalevi keskstaadionil avatakse publikule väravad üks tund enne etenduse algust. Kuna suurte rahvamasside tõttu võivad tekkida ummikud ja liiklusseisakud, palume pealtvaatajatel peopaika saabuda ajavaruga.

Pühapäeval toimuval laulupeo kontserdil avatakse Oru ja Mäe värav publikule kell 10.30, kui väljakule jõuab laulu- ja tantsupeo rongkäik. Mere väravad avatakse publikule hiljem, kell 14.00, kui rongkäik on lõppenud. Ka laulupeo kontserdile soovitame publikul saabuda ajavaruga, et enne peo algust jõuaksid kõik vaatamata suurtele inimhulkadele siiski kontserdi alguseks kohale.

Lisaks soovitame pealtvaatajatel tantsu- ja lauluväljakule saabuda ühistranspordiga, rattaga või jalgsi. Kaugemalt tulijatel on võimalik jätta auto selleks loodud parklatesse linna servades ja sealt liigelda peopaika sel nädalavahetusel kõigi jaoks tasuta ühistranspordiga.

Ühistranspordivõimaluste ja parklate asukohti saab lähemalt vaadata Tallinna linna kodulehelt: https://www.tallinn.ee/et/laulu-tantsupidu-transport#autoga.

Lisainfo:

Sten Weidebaum
Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA
teabejuht
tel: 5 236 239
e-post: [email protected]