Oluline kuupäev – 15. oktoober

Tuletame oma headele lugejatele meelde, et hiljemalt 15. oktoobriks tuleks kõigil kollektiividel, kes on juba registreerunud XIII noorte laulu- ja tantsupeole „Püha on maa“ vaadata registris üle oma kollektiivi liikmete nimekiri – kustutada need, kes kollektiivi enam ei kuulu ning lisada uued liikmed.

Orkestrid peaksid lisama iga orkestrandi juurde vastava pilli, mida keegi mängib ning rahvamuusikud tegema lisaks ka vajalikud liikmepõhised valikud. Näiteks kui olete valinud oma põhiliigiks kandled, aga osad (või ka kõik) osalevad ka koondorkestris, tuleb see registris ära märkida. Samuti on väga oluline, et meil oleksid olemas teie kollektiivi õiged kontaktandmed. Seega vaadake kindlasti ka need üle ja kui vaja, siis palun uuendage. Andmeid, mida tuleks kontrollida ja vajadusel muuta või täiendada on registris teisigi ning nendest on juttu käesolevas uudiskirjas muusikatoimetaja, tantsutoimetaja ja rahvamuusikapeo toimetaja pöördumistes.

Kõigile Tallinna ja Harjumaa 1.-2. klassi segarühmade juhendajatele tuletame aga meelde, et oma rühmi saate XIII tantsupeole kirja panna samuti veel kuni 15. oktoobrini.

Kõike seda saate teha meie laulu- ja tantsupeo elektroonilises registris, mis asub siin: https://register.laulupidu.ee/

Kõigi küsimuste korral aitavad teid hea meelega