Abc Motors paneb laulupeole rattad alla

Alates 2014. aastast on laulu- ja tantsupeole hoogu andnud Abc Motors, kes lahkelt laulupeo ratastele paneb – Renault’ esindusena hoolitsevad nad selle eest, et laulu- ja tantsupeo korraldajad muretult Eesti ühest otsast teise jõuaks. 

Abc Motors on tegutsenud üle 21 aasta, kuuludes ABC Gruppi koos Abestocki, ABC Rendi ja mitme teise ettevõttega. Laulu- ja tantsupidusid on nad toetanud pea kümme aastat. ‘’Meie jaoks alati olnud loomulik panustada võimaluste piires eesti kultuuri, spordi ja hariduse arengusse. Täna oleme lisaks laulu- ja tantsupeole ka näiteks Eesti Jalgpalli Liidu, Tallinna Linnateatri ja Noored Kooli autopartner,’’ sõnas ettevõtte turundusjuht Indrek Luberg. 

‘’Oleme siin, et laulu- ja tantsupidude korraldajad ei peaks pead transpordiküsimustega vaevama, ning nende transpordivajadused saaks muretult lahendatud. Olgu siis tarvis sõiduautot, väikebussi või kaubikut – need kõik on meie mudelivalikus olemas.’’

Pidulistele soovib Abc Motors kõlavat häält ja kerget jalga, publikule võimsaid elamusi ja meile kõigile peo ajaks ilusat ilma! Aitäh, et laulupeo ratastele panete! 

– Annabel Parts