Laulu- ja tantsupeo kingipoe uudised

Teie kirjutate meile oma soove ja meie muudkui teeme! Nüüd on olemas metsarohelised pusad kõigis suurustes nii väikestele lauljatele- tantsijatele kui ka suurtele kuni 3xl suuruses.

Pusa on selline rõivaese, mis meie kliimas sobib kandmiseks igal aastaajal. Ja laulu- ja tantsupeo õhtud võivad pikaks ja jahedaks minna, seega tasub mõnus pusa enda lähedal hoida.

Kui nüüd metsaroheline ei ole päris sinu värv, siis võta teine lemmiktoon – purpurpunane. See värvitoon sobib samuti universaalselt nii meestele kui naistele ja nii soliidsemate pükste/seelikuga kui suvise riietusega.

Pusa mõõdud leiad kodulehelt: https://2023laulupidu.100kingitust.ee/laulu-ja-tantsupeo-roheline-pusa/ ja pusaga on nii, et see võib alati natukene suurem olla, ongi kandes mõnusam tunne.

Aga mis siis saab kui vihma sajab? Ei ole hullu – ka selle peale oleme mõelnud ja läbipaistvad vihmakeebid valikusse võtnud. Vihmakeebil on reguleeritavad varrukad, nokaga kapuuts ja taskud mobiiltelefoni ja muu tarviliku jaoks. Lisaks on keep vastupidav – sellega käid mitmed peod läbi. Läbipaistev materjal on selle jaoks hea, et saad ka rahvariiete peal kanda kui sadu õige hulluks läheb. Vihmakeepe on kolmes suuruses: lastele, tavasuurus ja pluss-suuruses. Siin sama – kui kahtled, võta suurem suurus, sest rahvariided on üsna mahulised. Vihmakeebid leiad siit: https://2023laulupidu.100kingitust.ee/korduvkasutatav-vihmakeep/

Peol näeme ja laulame-tantsime!

– Sokisahtel