UNESCO muusikalinna lava otsib esinejaid!

Tänavuse noorte laulu- ja tantsupeo raames kerkib Harju tänava haljasalale UNESCO muusikalinna lava koos seda ümbritseva keskkonnaga.

Kolmel õhtul – 29. ja 30. Juunil ning  01. juulil saab muusikalinna lava juures nautida põnevat kultuuriprogrammi, mis on mõeldud nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Antud ala kujuneb laulu- ja tantsupeol osalejatele omamoodi vanalinnas kokku saamise paigaks, kus astuvad üles lisaks armastatud Eesti artistidele ka erinevad laulu- ja tantsurühmad, noortebändid ja DJ’d.

Esimese õhtu ühe peaesinejana astub haarava, laulu- ja tantsupeost inspireeritud etendusega üles mustkunstnik Meelis Kubo, teisel õhtul aitab laulu üles võtta regilaulja Meelika Hainsoo. INGER annab sooja energiat täis akustilise kontserdi. Kolmandal õhtul on rõhk tantsudel ning kogu auditooriumit haarava rahvatantsuõpetuse viib läbi Tallinna Tantsuakadeemia looja ning juht Märt Agu.Soovid UNESCO muusikalinna laval ise või enda kollektiiviga esineda? Anna endast märku hiljemalt 14.juuniks aadressil [email protected]