Üleskutse: Maalehe suur laulu- ja tantsupeosärkide näitus ootab pilte

Noor rahvatantsija või rahvatantsujuht, koorilaulja või koorijuht! Palun saada Maalehele oma noortepeo rühma või koori laulu ja tantsupeosärgi kõrgekvaliteediline foto, et saaksime need lisada suure peosärginäituse galeriisse.

Laulu- ja tantsupeoproovid pole ammu enam üksnes sammude ja jooniste ja nootide seadmine, vaid ka piduliste trennisärkide mitteametlik meistrivõistlus. Tallinnasse kogunevad peolised teavad ju, milline T-särgimoodide pillerkaar lahvatab esimestes proovides kümnetel staadionidel. Ja ega ka kooride ühendproovid kehvemad ole!

Kindel, et tänavu noortepeole pääsenud kollektiivid uhkeldavad sadade vahvate trennisärkidega, millest saab meie pidude värvikas ajalugu.

Maaleht soovib kokku koguda võimalikult paljude eriliste T-särkide fotod ja need tegijate kiituseks meie koduleheküljele vaatamiseks välja panna.

Et näitus võimalikult kirev ja särav oleks palume nüüd peolistel oma ilus T-särk selga panna, foto teha ja see kiirelt aadressile [email protected] saata. Nii on näitusele pääsemine kindel. Peonädalal avame veebis ka suure näituse.Eelmist näitust aastast 2019 saab vaadata siit: https://maaleht.delfi.ee/artikkel/86694401/fotod-vaata-milliste-eriliste-sarkidega-tantsupeolised-proovides-osalevad