Armas laulu- ja tantsupeoline, aita Ukrainat!

Eelmisel nädalal suutsid Eesti inimesed MTÜ Slava Ukraini eestvõttel koguda raha Ukraina sõduritele enam kui kahe tuhande sooja talvevormi soetamiseks. Ja seda vähem kui kahe ööpäevaga. Kuid hoolimata sellest, on Ukraina heaks annetusi koguvate MTÜ-de Pagulasabi ja Mondo sõnul toetusi jäänud siiski järjest vähemaks. Annetusnumbrid on päeva päeva kannul üha kasinamad, aga Ukraina vajab jätkuvalt meie abi. Vajadused sealsete inimeste toetamiseks on suuremad, kui abi, mida sinna saata suudetakse.

Kuidas saad Sina aidata?

Anneta talveriideid

Täna, 10. oktoobril alustab MTÜ Pagulasabi koos sotsiaalse ettevõttega Sõbralt Sõbrale kampaaniat: kogutakse Eestisse jõudnud 2–12-aastastele Ukraina lastele talveriideid. Annetada saab korras ja puhtaid laste talvejopesid, pükse, kombinesoone ja talvesaapaid. Kui Sul seisab kodus mõni talvine riideese, mida enam ei kasuta, siis ole hea ja anneta see Ukraina lastele! Nii ei jää Ukraina lastel kehva riietuse tõttu talverõõmud nautimata.

Vaata rohkem MTÜ Pagulasabi koduleheküljelt.

Annetuskontod

Samuti saab Ukrainas toimuvat toetada jätkuvalt ka annetuskontode kaudu. Nii Pagulasabi kui Mondo sõnul on raha ka praegu kõige tõhusam abi – sellega saab toetada Ukraina põgenikke Eestis ja humanitaarabi Ukrainas. 

Annetuskontod on leitavad MTÜ Mondo ja MTÜ Pagulasabi koduleheküljelt.

Sõda kestab, aga abi vajatakse nüüd ja kohe. Aitäh Sulle!