XIII noorte laulu- ja tantsupeolised ei jää jätsita!

Meil on teile lausa kaks head uudist: XIII noorte laulu- ja tantsupeo uus jäätisepartner on Balbiino, kes teeb noortepeo auks uue jäätise ning selle jäätise maitse saate valida teie ise!

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus ja AS Balbiino sõlmisid koostööleppe, mille järgi on järgmisel suvel toimuva XIII noorte laulu- ja tantsupeo ametlik jäätisepartner Balbiino.

AS Balbiino turundusdirektor Anne Tääkre ütleb, et jäätisetootjale on suur rõõm olla 2023. aasta laulu- ja tantsupeo jäätisepartner ja rõõmustada kõiki laulu- ja tantsupeolisi väsitavate proovi- ja kontserdipäevade ajal kosutavate magustoitudega. 

„Meil on kavas luua spetsiaalselt noorte laulu- ja tantsupeo “Püha on maa” auks ka üks uue maitsega jäätis,“ ütleb Tääkre ja selgitab: „Uue jäätise maitse valivad peol osalejad ise kolme erineva variandi vahel, aga otsustajate sekka pääsemiseks on vaja veidi vaeva näha ja osaleda sotsiaalmeedias korraldataval mängul, kuhu ootame ühispilti teie jaoks kõige erilisema puu, jõe, järve, silla või muu ilusa paiga juures. Pildid tuleks meile aadressile [email protected]. Kõige enam kõnetanud ja temaatilisema foto autoriks olnud koor või tantsugrupp saab valida uue jäätise maitse.  Täpsemad reeglid on peagi leitavad Balbiino kodulehelt aadressiga www.balbiino.ee“, rõhutab turundusdirektor.

AS Balbiino väärtused on oma, meisterlikkus ja rõõm. Jäätist valmistatakse kodumaistest koorest, tööd tehakse meisterlikul tasemel ja puhas rõõm on see, mida tarbijad meie jäätisega kaasa saavad! Peale vanade traditsioonide au sees hoidmise on Balbiino teinud olulisi samme ka keskkonnamõjude vähendamiseks. Onu Eskimo ja Balbiino sarja  jäätisepakendid on valmistatud 50% ulatuses taaskasutatud materjalist.