Noorte laulu- ja tantsupeo meenete pood nüüd avatud! 

Juba täna võid ennast peomeeleollu viia ja vaadata sobivad märgid, särgid, pusad välja! Käesoleva peo meenete valikul jälgisime, et noortepeo särgid-märgid-kotid ja paljud muud asjad oleksid lustlikult rõõmsavärvilised, sobituksid kokku ja mis kõige peamine leiaksid kasutust ka peale pidu pikemaajaliselt.

Iga kingipoes olev toode on tehtud jälgides fair trade tootmise põhimõtteid ja kasutatud võimalikult palju taastoodetud materjale. 

Lisaks rõõmutegemisele ja silmailu on läbivaks jooneks ka praktiline meel – läbipaistvad vihmakeebid kaitsevad suurema ja väiksema vihmasabina puhul märjakssaamise eest. Piknikutekk on aga selline, et kokkupanduna sobib istumisaluseks, eesolevasse taskusse mahub laulik ja kui jahedaks läheb saad piknikuteki kasvõi ümber võtta, et peomeelelu ei raugeks. 

Mis veel – loomulikult noorte laulu- ja tantsupeo märgid! Valikus on konservatiivsemale meelele märk ja siis uhkelt roosa laulu- ja tantsupeo märk mis paistab oma erilisusega silma. 

Pusad ja särgid, mis oma värvirõõmsate lahendustega, seljakotid kuhu mahub kõik peole kaasaminev kraam. Pisemaid ja suuremaid meeneid ja kingitusi saad juba tellida. Kingipoodi saad SIIT ja vahet ei ole millises Eesti või maailmanurgas elad-õpid-oled – pakid jõuavad kohale igale poole. 

Kui aga soov on teha tervele grupile näiteks särgitellimus ja e-poodi pole aega minna saada oma soov [email protected]. Siis saame ka meili teel tellimuse vormistada ja välja saata. Kui sul on veel küsimusi, saad meile ka helistada E-R 9-17 numbril +372 555 10 994.