Kas olete juba märganud: XIII noorte laulu- ja tantsupeo meened on juba saadaval?

2023. aasta noorte laulu- ja tantsupidu on varsti käes! Peo meenete valikul jälgisime, et  meened-särgid-märgid-kotid oleksid lustlikult rõõmsavärvilised, sobituksid kokku ja mis kõige peamine leiaksid kasutust ka peale pidu pikemaajaliselt nii osalejate kui pealtvaatajate seas. 

Lisaks rõõmutegemisele ja silmailu on läbivaks jooneks ka praktiline meel – läbipaistvad vihmakeebid kaitsevad suurema ja väiksema vihmasabina puhul märjakssaamise eest. Piknikutekk on aga selline, et kokkupanduna sobib istumisaluseks, eesolevasse taskusse mahub laulik ja kui jahedaks läheb saad piknikuteki kasvõi ümber võtta, et peomeeleolu ei raugeks. 

Mis veel – loomulikult noorte laulu- ja tantsupeo märgid! Valikus on konservatiivsemale meelele märk ja siis uhkelt roosa laulu- ja tantsupeo märk mis paistab oma erilisusega silma. Iga kingipoes olev toode on tehtud jälgides ausa kaubanduse tootmise põhimõtteid ja kasutatud võimalikult palju taastoodetud materjale. 

Pusad ja särgid, mis oma värvirõõmsate lahendustega, seljakotid kuhu mahub kõik peole kaasaminev kraam. Pisemaid ja suuremaid meeneid ja kingitusi saate juba tellida e-poest. Tee kingipoodi leiate SIIT ja vahet ei ole millises Eesti või maailmanurka meeneid tellida – pakid jõuavad kohale üle maailma. 

Kui aga soov on teha tervele grupile näiteks särgitellimus ja e-poodi pole aega minna saab soovi saata [email protected]. Siis saame meili teel tellimuse vormistada ja välja saata. Küsimuste puhul on kingipoe klienditeenindus vastamas  E-R 9-17 numbril +372 555 10 994.

Peol näeme!