Tähelepanu, valmis olla, jaanuaris on noortepeo piletid eelmüügis!

Aasta vahetusega algabki lõpuks meie kauaoodatud noorte laulu- ja tantsupeo aasta ning on aeg hakata end tasapisi teele asuma. Algavad maakondlikud eelproovid ning müügile tulevad ka XIII noorte laulu- ja tantsupeo piletid.

Piletimüük algab 10. jaanuaril. Pileteid on võimalik soetada Piletilevi.ee ja laulupidu.ee veebilehtedelt ning kõikidest Piletilevi müügipunktidest üle Eesti.

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA juhataja Margus Toomla paneb kõigile südamele, et piletite ostmist viimasele minutile ei jäetaks. „Kogemus näitab, et parimad kohad broneeritakse üsna kiiresti ning seetõttu saavad just varajased piletiostjad endale parimad soovitud kohad,” ütleb Toomla ning lisab, et tõenäoliselt müüakse esimesena välja tantsupeo kõrgemate pingiridade piletid ning laulupeo pingisektorid. Kui kiiresti parimad kohad otsa võivad lõppeda, mees öelda ei oska.

Varakult eelmüügist piletite soetamisel on aga veel eeliseid. „Kuigi pileteid saab osta ka kohapealt, aitab eelmüük vältida pikkasid järjekordasid peopäeval,” räägib Toomla. Ta lisab, et eelmüügis on ka hinnad odavamad, kui kohapeal.

Piletite soodushindadega eelmüük kestab maikuu lõpuni.

Piletimüügi algusest teavitame jaanuaris nii laulu- ja tantsupeo kodulehel, meie sotsiaalmeedias kui ka meedia vahendusel.