Noorte laulu- ja tantsupidu läheneb ja järjest enam saabub ka meeneid kingipoodi

Peoaeg on järjest lähemale jõudmas ja värvilist noorte laulu- ja tantsupeo sümboolikat hakkab üha rohkem silma. Küll veebireklaamis, tänavapildis – isegi uhke laulu- ja tantsupeo tramm on Tallinna tänavatel liikvel. Selleks, et peo suursugust ja tähtsust veelgi laiemalt rahvale nähtavaks teha on sellest nädalast alates noorte laulu- ja tantsupeo meened saadaval kõikides Sokisahtli poodides üle Eesti. Tallinnas, Tartus, Viljandis, Pärnus, Haapsalus, Rakveres ja Kuressaares on igas Sokisahtli poes peomeenete väljapanek, kust neid siis kohe ka osta saab. Loomulikult saab e-poest tellida kõik suveniirid ja särgid-pusad Sokisahtli poodidesse ilma transpordikuluta.  Vajadusel saab Sokisahtli poes ka tooteid ümber vahetada või tagastada kui näiteks suurus või värv ei sobi. 

Suuremad grupitellimused saab teha lisaks e-poele: https://2023laulupidu.100kingitust.ee ka emaili teel [email protected] või telefoni teel +372 555 10994. 

Kindlasti pakub huvi mis on kõige minevam meene hetkel? Pamparampapaaa… selleks on – tumesinine laulupeo märss! https://2023laulupidu.100kingitust.ee/toode/puha-on-maa-laulu-ja-tantsupeo-sinine-marss/

Ilus ja praktiline – noodid ja laulikud mahuvad kotti. Pane risti üle õla või lihtsalt õlale. Küsisime ka esimestelt ostjatelt miks just see toode ja see värv? Kõige parem vastus on siin: hea, tumesinine – saab murule maha panna ja ise peale istuda. Ja ilus roosa erk õlapael annab särtsu ja rõõmu juurde”. 

Peol näeme!

-Sokisahtel