Laulu-ja tantsupeo kingipoe küsimused ja vastused!

Peo ettevalmistused käivad täie hooga ja nii ka kingipoes! 

Mis siis ikkagi on kõige minevam asi kingipoest? 

Siin on mõned vihjed, mida peoleminejad on juba endale soetanud: 

– kokkuvolditav veepudel – tagasiside tuli selline, et nii geniaalset veepudelit pole veel kohanud, kui vesi saab otsa mahub silikoonist veepudel vabalt taskusse või kotti ja ei võta ruumi. 

– värvilised põlvikud – tõelised pilgupüüdjad! Kas sinistes või oranzikas-roosades toonides. Kuhu sobivad? Pükste või kleidiga, ole poiss või tüdruk, mees või naine – oluline ongi, et värvilised põlvikud välja paistaks. 

– märss – asju on alati vaja kuhugi panna ja selleaastane märss on mugav, efektse sangaga. Pane risti üle õla ja asjad on omal kohal ja sinuga kaasas.

Kas e-poe sooduskoodi ka on varajasele tellijale? 

Ikka on – selleks, et varajased peolesättijad end hästi tunneksid on meil sulle sooduskood MARTS20 – sellega saab e-poes 20% allahindlust. 

Tee nii: mine 2023laulupidu.100kingitust.ee – vali välja tooted mida soovid osta ja pane ostukorvi.

kassas lisa sooduskood ja -20% alet rakendub koheselt!

Kas asju näha ja katsuda ka saab?

Saab muidugi – otsi üles lähim Sokisahtli pood ja kõik tooted on näha ja katsuda. Sokisahtli poode on üle Eesti pea kõigis kaubanduskeskustes. Sinna saad ka paki tellida ja ka toote ringi vahetada kui näiteks suurus ei sobi. 

Kui oled tulemas Tallinnasse, siis otse südalinnas Pärnu mnt 12 on Sokisahtli pood kohe Laulu-ja Tantsupeo Sihtasutuse maja kõrval ja Draamateatri vastas. Avatud tööpäeviti 10-20 ja nädalavahetusel 10-18. Oled oodatud!

– Sokisahtel