VIDEO! Poolsada noort lauljat üllatasid möödakäijaid välkmassiga

Kaubanduskeskuses pärast tunde aega parajaks teinud noored üllatasid möödakäijaid, hakates ootamatult laulma eeloleval suvel toimuva noorte laulu- ja tantsupeo repertuaari kuuluvat lugu “Sata-sata!” Tegemist on internetis viraalselt leviva nn välkmassi formaadiga (inglise keeles flash mob), kus linnarahva hulka sulandunud kollektiiv ootamatult laulma, tantsima ja vahel ka pilli mängima hakkab.

Tallinnas toimunud välkmassil osalesid Tallinna 21. Kooli lastekoori Vocal Spirit lauljad ning kahe päevaga on viraalseks läinud video on sotsiaalmeedias jõudnud üle 60 000 vaatajani.

Laulja ja laulukirjutaja Mari Kalkuni loodud lugu „Sata-sata!“ on selle suvisel suursündmusel erilise tähendusega, kuna see tuleb esitusele nii laulu- kui ka tantsupeol. Välkmass oli lauljate peoeelne tervitus tantsijatele, kelle maakondlikud eelproovid olid just edukalt lõpule jõudnud. Laul „Sata-sata!” kõneleb hakkamasaamisest ja eneseusust. 

XIII noorte laulu- ja tantsupidu kutsub ka teisi kollektiive oma välkmassi tegema, et laulu- ja tantsupeo rõõmu teistega jagada juba enne suure peo algust.

Vaata Vocal Spiriti välkmassi Facebookist või Instagramist!

Meedia saab välkmassi videot alla laadida siit.

Tallinna 21. Kooli lastekooris Vocal Spirit laulab umbes 70 last ja koorijuht on Lydia Rahula

XIII noorte laulu- ja tantsupidu “Püha on maa” toimub 30. juunist 2. juulini Tallinnas. Soodushindadega piletid on müügil kuni 31. maini veebilehel laulupidu.ee ning kõigis Piletilevi müügikanalites.