Tallinna Linnamuuseumi filiaalid pakuvad noortele laulu- ja tantsupeolistele 1-eurost sissepääsu

Tallinna Linnamuuseumi filiaalid pakuvad XIII noorte laulu- ja tantsupeolistele osaleja käepaela ettenäitamisel 1-eurost sissepääsu. Külastuspilet kehtib 26. juunist kuni 9. juulini.

Tallinna abilinnapea Kaarel Oja sõnul on laulu- ja tantsupeo nädal Tallinnale suur väljakutse ka võõrustajana. „Kümned tuhanded peolised on selleks nädalavahetuseks pikalt valmistunud ning meie võimuses on muuta peonädal osalejatele pikemaks ajaks meeldejäävaks. Nii oleme loonud Harjumäele noortelava, et peolistel oleks üks meeldiv paik kogunemiseks ning nii avame ka oma muuseumid külalistele,“ sõnas Oja.

Erandiks on pühapäev, 2. juuli, kui toimub taas Tallinna tasuta muuseumipühapäev. Laulu- ja tantsupeo rongkäigu päeval on võimalik Tallinna Linnamuuseumi filiaale – Tallinna linnaelumuuseum, Kiek in de Köki kindlustustemuuseum, Fotomuuseum, Tallinna vene muuseum, Kalamaja muuseum ja Peeter I maja – külastada eelregistreeritud tasuta pääsmega. Lastemuuseum Miiamilla on sel aastal suletud ekspositsiooni uuendusteks.

Tasuta pääsme ehk nullpileti muuseumipühapäeval Tallinna Linnamuuseumi filiaalide külastamiseks saab muuseumi kodulehelt. Kel pole võimalik kodulehelt priipääset soetada, saavad seda teha kuni üks kuu ette Tallinna Linnamuuseumi kõigis filiaalides.Lisainfo muuseumide asukoha ja info näituste kohta leiab aadressil: www.linnamuuseum.ee.