Maakondlikud eelproovid

Eelproov Liik Kuupäev Kellaaeg Koht
I eelproov Sümfooniaorkester 05.11.2022 10:00 - 15:00 Rakvere Vabaduse Kool
I eelproov Sümfooniaorkester 06.11.2022 11:00 - 16:00 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Sümfooniaorkester 12.11.2022 10:00 - 14:45 Tallinna Tehnikaülikooli aula
I eelproov Sümfooniaorkester 12.11.2022 15:00 - 19:40 Tallinna Tehnikaülikooli aula
I eelproov Sümfooniaorkester 13.11.2022 11:00 - 16:00 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Lastekoor 10.01.2023 9:00 - 13:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 10.01.2023 14:00 - 18:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 11.01.2023 14:00 - 18:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 12.01.2023 10:00 - 13:30 Kose kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 12.01.2023 10:00 - 14:30 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 12.01.2023 11:00 - 14:00 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 12.01.2023 14:00 - 18:00 Kose kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 13.01.2023 9:00 - 13:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 13.01.2023 10:00 - 13:00 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Lastekoor 13.01.2023 14:00 - 18:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 16.01.2023 10:00 - 14:30 Keila kool
I eelproov Lastekoor 17.01.2023 10:00 - 14:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Segakoor 17.01.2023 10:00 - 15:00 Keila kool
I eelproov Noormeestekoor, Poistekoor 17.01.2023 10:00 - 16:00 Rakvere Vabaduse Kool (NMEK I)
I eelproov Mudilaskoor 17.01.2023 11:00 - 14:00 Viljandi Sakala Keskus
I eelproov Lastekoor 17.01.2023 15:00 - 19:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Lastekoor 18.01.2023 10:00 - 14:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Poistekoor 18.01.2023 11:00 - 14:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 18.01.2023 15:00 - 19:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Lastekoor 19.01.2023 10:00 - 15:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja
I eelproov Segakoor 19.01.2023 11:00 - 16:00 Rakvere Vabaduse Kool
I eelproov Poistekoor 20.01.2023 10:00 - 14:00 Tartu Mart Reiniku kool
I eelproov Lastekoor 20.01.2023 10:00 - 14:30 Viimsi kool
I eelproov Mudilaskoor 20.01.2023 11:00 - 13:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 20.01.2023 15:00 - 19:30 Viimsi kool
I eelproov Noormeestekoor, Poistekoor 21.01.2023 10:00 - 16:00 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Poistekoor 23.01.2023 10:00 - 14:00 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 24.01.2023 9:00 - 13:30 Rakvere Vabaduse Kool (Vabaduse tn 1, Rakvere)
I eelproov Poistekoor 24.01.2023 10:30 - 14:30 Haapsalu Linna Algkool
I eelproov Mudilaskoor 24.01.2023 11:00 - 14:00 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Segakoor 24.01.2023 13:00 - 17:30 Võru Gümnaasium
I eelproov Lastekoor 24.01.2023 14:00 - 18:30 Rakvere Vabaduse Kool (Vabaduse tn 1, Rakvere)
I eelproov Lastekoor 25.01.2023 10:00 - 14:30 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 25.01.2023 10:00 - 13:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 25.01.2023 10:00 - 14:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Poistekoor 25.01.2023 10:00 - 14:00 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 25.01.2023 15:00 - 19:30 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Poistekoor 26.01.2023 10:00 - 13:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 26.01.2023 11:00 - 16:00 Viljandi gümnaasium
I eelproov Poistekoor 26.01.2023 14:00 - 17:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Neidudekoor 27.01.2023 10:00 - 14:30 Tartu Mart Reiniku kool
I eelproov Lastekoor 27.01.2023 11:00 Põltsamaa kultuurikeskus
I eelproov Neidudekoor 27.01.2023 15:00 - 19:30 Tartu Mart Reiniku kool
I eelproov Noormeestekoor, Poistekoor 28.01.2023 10:00 - 16:00 Vene kultuurikeskus
I eelproov Poistekoor 30.01.2023 11:00 - 15:00 Viljandi Sakala Keskus
I eelproov Lastekoor 31.01.2023 10:00 - 14:30 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Segakoor 31.01.2023 10:00 - 14:30 Rapla kultuurikeskus
I eelproov Mudilaskoor 31.01.2023 11:00 - 14:00 Haapsalu Linna Algkool
I eelproov Poistekoor 31.01.2023 11:00 - 16:00 Võru Kreutzwaldi Kool
I eelproov Lastekoor 31.01.2023 15:00 - 19:30 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Lastekoor 01.02.2023 10:00 - 15:00 Kuressaare kultuurikeskus
I eelproov Neidudekoor 02.02.2023 10:00 - 14:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Neidudekoor 02.02.2023 15:00 - 19:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Puhkpilliorkester 04.02.2023 11:00 - 15:00 Vanemuise kontserdimaja
I eelproov Puhkpilliorkester 05.02.2023 11:00 - 15:00 Viljandi kesklinna kool
I eelproov Neidudekoor 06.02.2023 15:00 - 19:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 07.02.2023 10:00 - 14:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 07.02.2023 13:00 - 17:30 Valga Muusikakool
I eelproov Segakoor 07.02.2023 15:00 - 19:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 08.02.2023 9:00 - 13:30 Võru Kannel
I eelproov Lastekoor 08.02.2023 14:30 - 19:00 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
I eelproov Segakoor 09.02.2023 10:00 - 14:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Segakoor 09.02.2023 15:00 - 19:30 Vene kultuurikeskus
I eelproov Lastekoor 10.02.2023 11:00 - 16:00 Haapsalu Linna Algkool
I eelproov Neidudekoor 10.02.2023 11:00 - 16:00 Türi kultuurikeskus
I eelproov Noormeestekoor, Poistekoor 10.02.2023 12:00 - 16:00 Keila koolKeila Muusikakool

12:00-15:30 poistekoorid, kes on valinud lisaks ka avaühendkoori
12:00-15:30 poistsegakoorid, kes laulavad ainult liiki ja noormeestekoori laule
12:00-16:00 poistesegakoorid, kes laulavad liiki ja noormeestekoori laule ja on lisaks valinud ka ühendkoori

I eelproov Puhkpilliorkester 11.02.2023 11:00 - 15:00 Rakvere Vabaduse Kool (Vabaduse tn 1, Rakvere)
I eelproov Puhkpilliorkester 12.02.2023 11:00 - 14:30 Tallinna Tehnikaülikool
I eelproov Lastekoor 14.02.2023 11:00 - 17:00 Viljandi Sakala Keskus
I eelproov Segakoor 14.02.2023 14:00 - 18:30 Pärnu Kontserdimaja
I eelproov Puhkpilliorkester 18.02.2023 11:00 - 15:00 Põlva kool (Kesk tn 25)
I eelproov Puhkpilliorkester 19.02.2023 11:00 - 15:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 21.03.2023 10:00 - 14:30 Rakvere Vabaduse Kool
II eelproov Mudilaskoor 21.03.2023 10:00 - 13:00 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 21.03.2023 14:00 - 17:00 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 21.03.2023 15:00 - 19:30 Rakvere Vabaduse Kool
II eelproov Mudilaskoor 22.03.2023 9:00 - 12:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 22.03.2023 10:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 22.03.2023 12:30 - 15:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 22.03.2023 16:00 - 19:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 23.03.2023 9:00 - 12:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 23.03.2023 10:00 - 14:30 Viimsi kool
II eelproov Mudilaskoor 23.03.2023 12:30 - 15:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 23.03.2023 15:00 Viimsi kool
II eelproov Mudilaskoor 23.03.2023 16:00 - 19:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 24.03.2023 9:00 - 13:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 24.03.2023 10:00 - 13:00 Keila kool
II eelproov Mudilaskoor 24.03.2023 14:00 - 17:00 Keila kool
II eelproov Lastekoor 24.03.2023 14:00 - 18:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 28.03.2023 10:00 - 13:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja
II eelproov Lastekoor 28.03.2023 10:00 - 14:30 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 28.03.2023 15:00 - 19:30 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 29.03.2023 10:00 - 15:00 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 29.03.2023 10:00 - 13:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 29.03.2023 14:00 - 17:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 30.03.2023 10:00 - 13:00 Kose kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 30.03.2023 10:00 - 15:00 Paide Muusika- ja Teatrimaja
II eelproov Mudilaskoor 30.03.2023 14:00 Kose kultuurikeskus
II eelproov Neidudekoor 31.03.2023 10:00 - 14:30 Tartu Mart Reiniku kool
II eelproov Mudilaskoor 31.03.2023 10:00 - 13:00 Viimsi kool
II eelproov Mudilaskoor 31.03.2023 14:00 - 17:00 Viimsi kool
II eelproov Neidudekoor 31.03.2023 15:00 - 19:30 Tartu Mart Reiniku kool
II eelproov Puhkpilliorkester 01.04.2023 11:00 - 15:00 Rakvere Vabaduse Kool
II eelproov Lastekoor 03.04.2023 10:00 - 14:30 Keila kool
II eelproov Mudilaskoor 04.04.2023 11:00 - 13:00 Viljandi Sakala Keskus
II eelproov Segakoor 04.04.2023 11:00 - 16:00 Rakvere Vabaduse Kool
II eelproov Lastekoor 04.04.2023 13:00 - 17:30 Valga Muusikakool
II eelproov Mudilaskoor 04.04.2023 14:00 - 17:00 Viljandi Sakala Keskus
II eelproov Lastekoor 05.04.2023 9:00 - 13:30 Võru Kannel
II eelproov Mudilaskoor 05.04.2023 10:00 - 13:00 Valga Muusikakool
II eelproov Lastekoor 05.04.2023 14:30 - 19:00 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
II eelproov Mudilaskoor 06.04.2023 10:00 - 13:00 Võru Kannel
II eelproov Segakoor 06.04.2023 10:00 - 15:00 Keila kool
II eelproov Poistekoor 06.04.2023 11:00 - 14:00 Kohtla-Järve Kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 06.04.2023 14:30 Põlva kultuuri- ja huvikeskus
II eelproov Puhkpilliorkester 08.04.2023 11:00 - 15:00 Võru Kannel
II eelproov Sümfooniaorkester 08.04.2023 11:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Sümfooniaorkester 09.04.2023 11:00 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 10.04.2023 10:00 - 14:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 10.04.2023 11:00 - 15:00 Viljandi Sakala Keskus
II eelproov Neidudekoor 10.04.2023 15:00 - 19:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 11.04.2023 9:00 - 13:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 11.04.2023 10:00 - 13:00 Haapsalu Linna Algkool
II eelproov Segakoor 11.04.2023 14:00 - 18:30 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Mudilaskoor 11.04.2023 14:00 - 17:00 Haapsalu Linna Algkool
II eelproov Lastekoor 11.04.2023 14:00 - 18:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 12.04.2023 10:00 - 14:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Mudilaskoor 12.04.2023 11:00 - 14:00 Käina huvi- ja kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 12.04.2023 15:00 - 19:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Segakoor 13.04.2023 10:00 - 14:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 13.04.2023 10:00 - 14:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Mudilaskoor 13.04.2023 11:00 - 13:30 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 13.04.2023 13:00 - 17:00 Võru Kreutzwaldi Kool
II eelproov Mudilaskoor 13.04.2023 14:00 - 17:30 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 14.04.2023 10:00 - 13:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Segakoor 14.04.2023 10:00 - 14:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 14.04.2023 10:00 Tartu Mart Reiniku kool
II eelproov Mudilaskoor 14.04.2023 14:00 - 17:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Segakoor 14.04.2023 15:00 - 19:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Sümfooniaorkester 15.04.2023 10:00 - 14:00 Tallinna Tehnikaülikool
II eelproov Sümfooniaorkester 15.04.2023 14:30 - 18:00 Tallinna Tehnikaülikool
II eelproov Puhkpilliorkester 16.04.2023 10:00 Tallinna Tehnikaülikool
II eelproov Sümfooniaorkester 16.04.2023 11:00 Rakvere Vabaduse Kool
II eelproov Puhkpilliorkester 16.04.2023 15:00 - 19:30 Tallinna Tehnikaülikool
II eelproov Mudilaskoor 17.04.2023 10:00 - 13:00 Ülenurme gümnaasium
II eelproov Segakoor 17.04.2023 10:00 - 14:30 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 17.04.2023 11:00 - 16:00 Haapsalu Linna Algkool
II eelproov Mudilaskoor 17.04.2023 13:30 - 16:30 Ülenurme gümnaasium
II eelproov Mudilaskoor 18.04.2023 10:00 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Neidudekoor 18.04.2023 11:00 - 16:00 Türi kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 18.04.2023 14:00 - 17:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Segakoor 18.04.2023 16:30 - 21:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 19.04.2023 10:00 - 13:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Poistekoor 19.04.2023 10:00 - 14:00 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 20.04.2023 10:00 - 13:30 Rakvere Vabaduse Kool
II eelproov Segakoor 20.04.2023 10:00 - 14:30 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 20.04.2023 11:00 - 16:00 Haapsalu Linna Algkool
II eelproov Mudilaskoor 20.04.2023 14:00 Rakvere Vabaduse Kool
II eelproov Segakoor 20.04.2023 15:00 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Lastekoor 21.04.2023 10:00 Rapla kultuurikeskus
II eelproov Neidudekoor 21.04.2023 10:00 - 14:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Mudilaskoor 21.04.2023 11:00 - 14:00 Jõhvi kontserdimaja (Jõhvi Kontserdimaja suur saal)
II eelproov Poistekoor 21.04.2023 11:00 - 14:00 Kuressaare kultuurikeskus
II eelproov Segakoor 21.04.2023 11:00 - 16:00 Viljandi gümnaasium
II eelproov Mudilaskoor 21.04.2023 15:30 - 18:30 Narva kultuurimaja Rugodiv
II eelproov Neidudekoor 21.04.2023 15:00 - 19:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 22.04.2023 11:00 - 15:00 Vanemuise kontserdimaja
II eelproov Poistekoor 23.04.2023 11:00 - 15:00 Viljandi kesklinna kool
II eelproov Poistekoor 02.05.2023 10:00 Vene kultuurikeskus
II eelproov Lastekoor 02.05.2023 10:00 Viljandi Sakala Keskus
II eelproov Mudilaskoor 02.05.2023 10:00 - 13:30 Jõgeva kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 02.05.2023 14:00 - 17:30 Vene kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 03.05.2023 10:00 - 13:30 Aruküla Põhikool
II eelproov Lastekoor 03.05.2023 11:00 - 15:00 Põltsamaa kultuurikeskus
II eelproov Poistekoor 03.05.2023 14:00 - 17:30 Aruküla Põhikool
II eelproov Puhkpilliorkester 06.05.2023 11:00 - 15:00 Pärnu Kontserdimaja
II eelproov Segakoor 08.05.2023 13:00 - 17:30 Võru Gümnaasium