Repertuaar

1.-2.klassi  tantsurühmad

Liigitantsud: Laulumäng seade Liina Eero/ Põhineb pärimuslikel laulumängudel “Miterjonilind” (Hargla), “Lambamäng” (Suure-Jaani) ja “Till-lill-lippu” (Muhu) ja Jaan Palu mängitud “Aadu polkal” (Kihnu)/ seade Karoliina Kreintaal, Arno Tamm ja Mari Kalkun

Vikerkaart otsman Liina Eero/ Anu Taul/ Hannela Taul/ seade tantsupeole Maimu Jõgeda

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

2.-3.klassi tantsurühmad

Liigitantsud: Põrand põrub! Andre Laine/ Riho Päts „Rõõmulaul“/ seade tantsupeole Arno Tamm

Mängumops Ulla Helin- Mengel/ Martin Müller „Puraviku polka“/ liisusalmide toimetaja Ulla Helin- Mengel/ seade Mirjam Kits, Kätlin Kits/ orkestratsioon tantsupeole Arno Tamm

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

3.-4. klassi segarühmad         

Liigitantsud: Ruttame koos Ene Jakobson/ Piret Laikre „Sportlik kõnd 4 ja 3“/ seade tantsupeole Arno Tamm

Tantsime pulkadega Kristiina Siig/ Mihail Vaga “Polka” (Muhu), Villem Ilumäe “Leikade Liiso” (Lääne-Nigula)/ seade Arno Tamm

Poiste pulgatants Elo Unt/ Peeter Piilpärk “Lubja talu omaniku noorema tütre kosjalugu” (Jõelähtme) / seade Matis Leima

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

5.-6. klassi segarühmad         

Liigitantsud: Süda tuksub Helen Reimand/ Karl August Herman/ Päär Pärenson/ seade tantsupeole Tiit Kikas

Tormaline Ingrid Jasmin, Karel Vähi/ Otto Hiiop ja Kristjan Joakit “Tormaline kalup” (Urvaste)/ seade tantsupeole Matis Leima

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

7.-9. klassi segarühmad         

Liigitantsud: Kust laulud saadud Helena- Mariana Reimann/ Kristina Zerning “Kui sie ema minno olli” (Räpina) / ans Duo Ruut

Rõõmutsõõr Ene Jakobson/Jalmar Vabarna,ans Zetod

Poiste pulgatants Elo Unt/ Peeter Piilpärk “Lubja talu omaniku noorema tütre kosjalugu” (Jõelähtme)/ seade Matis Leima

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

Noorte segarühmad

Liigitantsud: Vat nii! Agne Kurrikoff- Herman/ Niks Suns „Kandletegu“/ seade tantsupeole Aare Külama

Jalad maas labajalg Aveli Asber/ Piret Laikre „Labajalg“/ seade tantsupeole Tonio Tamra

Elotähti Maido Saar/ Mari Kalkun „Sata, sata!“/ seade Rasmus Puur

Poiste pulgatants Elo Unt/ Peeter Piilpärk “Lubja talu omaniku noorema tütre kosjalugu” (Jõelähtme)/ seade Matis Leima

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

Neiduderühmad

Liigitantsud: Kaokene Elo Unt/ Jalmar Vabarna „Mahlane II”, ans Gjangsta/ seade tantsupeole Lauri Lüdimois

Illos illotelles Maria Uppin- Sarv/ Miina Hermann “Ilus ole” (Põlva), ans Rüüt „Ilus ole“

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

Pererühmad

Liigitantsud: Sillad koduväravasse Mall Paulus/ Põhineb pärimuslikel lauludel, laulumängudel ja pillilugudel “Väravamäng” (Hendrek Jantson ja Mari Sutt, Tõstamaa/Audru), Lambamäng (Suure-Jaani), Till-lill-lipu linnassi (Muhu), “Aadu polka” (Jaan Palu, Kihnu), “Mihkli esimene polka” (Mihkel Toom, Tori)/ seade tantsupeole Arno Tamm

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff

Võimlemisrühmad

Liigitantsud: Väike võimleja Kaltsuvaibast loon ma silla Kadri Jukk/ Sander Mölder; Suur võimleja Sillad põlevad Kadri Jukk/ Rainer Michelson/ Feliks Kütt; Ühiskava Kersti Kull/ Rasmus Puur

Ühistantsud: Oige ja vasemba Ullo Toomi seade/ rahvaviis; Finaal Üle mere Rasmus Puur/ Indrek Koff